خانهآرشیو اخباربازدید مدیر عامل و هیات همراه از شرکت آریا بصیرت

بازدید مدیر عامل و هیات همراه از شرکت آریا بصیرت

بازدید مدیر عامل و هیات همراه از شرکت آریا بصیرت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تهران الکتریک ، مدیر عامل شرکت تهران الکتریک با هیات همراه روز یکشنبه سوم بهمن ماه 95 از شرکت آریا بصیرت بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید ، مهندس مداح از خطوط تولید محصولات مختلف این شرکت که به صورت پودر ، قرص و کپسول ساخته می شود بازدید نموده و از نزدیک با چگونگی روند تولید انواع مکمل های غذایی-رژیمی ، ورزشی و دارویی با نام تجاری ( ادوای ADVAY ) آشنا شدند. در انتهای این بازدید مدیر عامل شرکت تهران الکتریک با ابراز خوشحالی از بومی سازی تولید این محصولات در کشور ، پتانسیل های شرکت آریا بصیرت را بسیار خوب ارزیابی نموده و از تمایل شرکت تهران الکتریک به منظور سرمایه گذاری مشترک و ورود به این عرصه ابراز امیدواری نمودند. در ادامه مهندس جباری مدیر عامل شرکت آریا بصیرت نیز ضمن عرض خیر مقدم به ایشان و هیات همراه ، بازار مکمل های غذایی و دارویی در کشور را بازاری با پتانسیل بالا یاد آورشدند و خرسندی خود را از ورود شرکت تهران الکتریک به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های فعال در حوزه بهداشت و درمان می باشد ابراز داشتند و اظهار امیدواری کردند همکاری دو شرکت بتواند چشم انداز روشنی در تولید مکمل های غذایی و نیز داروهای شیمیایی که در اولویت برنامه تولیدی آینده شرکت می باشد  ترسیم نماید.

لازم بذکر است شرکت دارویی و صنایع مکمل غذایی تعاونی آریا بصیرت ( ادوای ) پس از طی چندین سال تحقیق و توسعه در سال 1386 با بهترین مواد اولیه وارداتی از برندهای معتبر دنیا از جمله دگوزای آلمان و DMV هلند و به کارگیری کادر علمی مجرب و همچنین فرمولاسیون مواد از کشورهای اروپایی اقدام به تولید انواع مکمل های غذایی-رژیمی ، ورزشی و دارویی با نام تجاری ( ادوای ADVAY ) نموده است. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و دارو در زمینه تولید محصولات مختلف به صورت پودر ، قرص و کپسول در طعم بندی های گوناگون و همچنین با اخذ گواهی HACCP و GMP توانسته محصولات خود را از لحاظ سلامت و کیفیت و تاثیر گذاری بالاتر با اطمینان خاطر بیشتری در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. همچنین این شرکت دارای آزمایشگاه مجهز به وسایل میکروبی ، شیمیایی و کنترل کیفیت می باشد که با جدید ترین تجهیزات آزمایشگاهی قادر به انجام کلیه آزمایشات با کیفیت و دقت بالا می باشد که مطابق با آخرین استانداردها صورت می گیرد.

شایان ذکر است در این بازدید مهندس مداح  مدیر عامل شرکت تهران الکتریک به همراه مدیربازرگانی  و کارشناسان ارشد فروش شرکت تهران الکتریک حضور داشتند.

تبلیغات

جستجو
English