خانهآرشیو اخباربازدید مدیرعامل و هیات همراه شرکت تهران الکتریک از نمایشگاه عرب هلث 2017

بازدید مدیرعامل و هیات همراه شرکت تهران الکتریک از نمایشگاه عرب هلث 2017

بازدید مدیرعامل و هیات همراه شرکت تهران الکتریک از نمایشگاه عرب هلث 2017

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تهران الکتریک ؛ چهل و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی عرب هلث ، سی ام ژانویه الی دوم فوریه 2017 ( 11 تا 14 بهمن ماه ) در کشور امارات درشهر دبی برگزار گردید.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث هرساله در شهر دبی برگزار گردیده وبعنوان  بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ جهان در زمینه محصولات و تجهیزات پزشکی و صنایع وابسته می باشد، در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای پزشکی در معرض دید قرارگرفته و بازدید کنندگان از نمایشگاه می توانند ضمن آشنایی وشناخت بیشتر ازاین دستاوردها، با مذاکره با کشورها وشرکتهای پیشگام دراین صنعت ،راههای ورود تکنولوژی و انتقال دانش را فراهم سازند.

اهم محصولات عرضه شده دراین نمایشگاه عبارتند از: تجهیزات فنی پزشکی، الکتروپزشکی، فناوری آزمایشگاهی، تشخیص، ارتوپدی، ابزار پزشکی، لوازم جراحی، تجهیزات بیمارستانی، منسوجات، مهندسی ساختمان، ارتباطات رسانه ای، خدمات، تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم بیمارستان، مبلمان بیمارستان، مدیریت بیمارستان ، که با توجه به تنوع محصولات یکی از بزرگترین بازارهای تجارت جهانی می باشد.

مدیر عامل شرکت تهران الکتریک نیز با هیات همراه در راستای سیاست های کلان و سند چشم انداز شرکت از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند. پیش از این بازدید ، کمپانی های شرکت کننده در این نمایشگاه به دقت توسط کمیته بازار سنجی تجهیزات پزشکی شرکت تهران الکتریک مورد بررسی قرارگرفته  و با رویکرد اخذ نمایندگی معتبر، و انتقال و بومی سازی تکنولوژی بر مبنای  نگرش عملیاتی به اقتصاد مقاومتی  دراین نمایشگاه شرکت نموده و باشرکتهای مذکور بحث و تبادل نظر نمودند.

مهندس مداح مدیر عامل شرکت تهران الکتریک در حاشیه برگزاری این نمایشگاه ، ضمن آشنایی با آخرین دستاوردهای این صنعت ، با بیش از 50 کمپانی مطرح مذاکره نموده و نتایج این مذاکرات را مثبت و سازنده ارزیابی نمودند.

 

تبلیغات

جستجو
English