خانهآرشیو اخبارمصاحبه با مهندس غضنفری درخصوص بازدید ازنمایشگاه عرب هلث

مصاحبه با مهندس غضنفری درخصوص بازدید ازنمایشگاه عرب هلث

مصاحبه با مهندس غضنفری درخصوص بازدید ازنمایشگاه عرب هلث

 

  • به طور کلی نمایشگاه عرب هلث 2017 را از لحاظ کمی و کیفی چگونه ارزیابی می نمایید !؟

همانطور که از قبل پیش بینی می شد ، نمایشگاه عرب هلث امسال نیز هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی در خاورمیانه حرف نخست را می زد. در این نمایشگاه شرکت ها ، هر سال بهتر از سال گذشته ظاهر می شوند. نمایشگاه عرب هلث 2017 نیز نسبت به سال گذشته هم از نظر تعداد شرکت های برگزار کننده و هم از نظر کیفیت تجهیزات و تکنولوژی های پزشکی در سطح عالی بود. کشورهای چین و آمریکا دارای بیش ترین حضور در این نمایشگاه بودند و کشورهای مصر ، پاکستان و هندوستان نیز امسال حضور متفاوتی را در این نمایشگاه تجربه می کردند.

  • دستاوردهای نمایشگاه عرب هلث 2017 را برای منطقه و به خصوص کشور ما چگونه ارزیابی می نمایید !؟

منطقه خاورمیانه و در راس آن کشور جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری تاثیر گذار در منطقه ، می تواند دستاوردهای بی نظیری از این نمایشگاه داشته باشد. امسال نیز نیروهای متخصص در نمایشگاه حضور بهم رسانده و از نزدیک با آخرین تکنولوژی روز دنیا آشنا شدند که ان شاء الله بتوانند الگو برداری صحیحی از محصولات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه داشته باشند تا بتوانیم در آینده ای نزدیک خودمان در کشور عزیزمان ایران تجهیزات پزشکی با تکنولوژی بالا را تولید نماییم.

  • جایگاه ایران در این نمایشگاه را چگونه ارزیابی نموده و نقاط ضعف و قدرت حضور شرکت های ایرانی را در یکی از مهمترین نمایشگاه های آسیا و خاورمیانه تشریح نمایید !؟

حضور شرکت های ایرانی در عرب هلث بسیار کمرنگ بود. بنده به شخصه فقط شاهد حضور دو شرکت ایرانی در این نمایشگاه بودم. ایران در این نمایشگاه پاویون نداشت. قطعا حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه موثر است و این امر می تواند در شناخت محصولات آن ها بسیار اثر بخش باشد.

  • دستاوردهایی که این نمایشگاه برای شرکت تهران الکتریک به ارمغان می آورد را توضیح دهید!؟

شرکت تهران الکتریک نیز به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در زمینه تجهیزات پزشکی ، در این نمایشگاه با بیش از 50 شرکت تولید کننده که از پیش از برگزاری آن به دقت رصد و شناسایی کرده بود به طور مستقیم و بدون واسطه وارد مذاکره شد که الحمدلله نتایج مثبتی حاصل شده است که در آینده نه چندان دور و با نهایی شده توافقات اولیه ، از طریق روابط عمومی این شرکت به اطلاع عموم خواهد رسید.

تبلیغات

جستجو
English