خانهآرشیو اخباربازدید مدیرعامل وهیئت همراه از شرکت پویندگان راه سعادت

بازدید مدیرعامل وهیئت همراه از شرکت پویندگان راه سعادت

بازدید مدیرعامل وهیئت همراه از شرکت پویندگان راه سعادت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تهران الکتریک ، مدیر عامل شرکت تهران الکتریک با هیات همراه روز سه شنبه بیست و ششم بهمن ماه 95 از شرکت دانش بنیان پویندگان راه سعادت بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید ، مهندس مداح مدیرعامل شرکت تهران الکتریک از خطوط تولید محصولات مختلف و بخش های مختلف تحقیق و توسعه و نیز واحد خدمات پس از فروش این شرکت بازدید نموده و از نزدیک با چگونگی روند تولید انواع مانیتورهای علائم حیاتی ، الکتروکاردیوگراف و سایر تجهیزات جانبی آشنا شدند. مهندس شایان مدیر فروش شرکت پویندگان نیز از پتانسیل های این شرکت در تولید و صادرات توضیحات لازم را ارائه دادند. در انتهای این بازدید مهندس مداح با ابراز خوشحالی از تکنولوژی های موجود در تولید محصولات این شرکت ، پویندگان راه سعادت را پیشگام در صنعت صادرات تجهیزات پزشکی کشوردانستند و خاطر نشان کردند شرکت تهران الکتریک تمایل دارد با بهره گیری از توان مالی خود در زمینه تولید سایر تجهیزات از جمله ونتیلاتور سرمایه گذاری نماید. در ادامه مهندس یعقوب زاده مدیر عامل شرکت پویندگان نیز ضمن عرض خیر مقدم به ایشان و هیات همراه اشاره کردند که این شرکت برای تولید محصولات خود بر استفاده از توان تحقیقاتی و پژوهشی استوار است که در این بخش بیش از 70 محقق و کارشناس مشغول به کارند که این تعداد در مقایسه با مجموع توان نیروی انسانی 230 نفره این شرکت آمار بالایی به شمار می رود. به گفته مهندس یعقوب زاده ، با توجه به استفاده از فناوری های نوین در تولید محصولات، هم اینک کشورهایی چون آلمان و ایتالیا به صورت تهاتری نسبت به خرید محصولات تولید شده این شرکت اقدام می کنند و بدون اینکه هزینه های ارزی داشته باشیم، نسبت به تامین نیازهای خود از این کشورها که در سطح بالایی از تکنولوژی قرار دارند، اقدام می کنیم.

لازم بذکر است شرکت پویندگان راه سعادت در سال 1377 با پشتیبانی پژوهشی موسسه تحقیقاتی پویندگان راه سعادت تاسیس گردید. این شرکت تولیدکننده انواع مانیتور علائم حیاتی بیمار با پارامترهای CSM Multi ، Gas Analyzer ، EtCO2 ، IBP ، RESP ، TEMP ، NIBP ، SPO2 ، ECG ، با صفحه نمایش 4.3 تا 18.5 اینچ به صورت رنگی و تک رنگ می باشد. مدل های مختلف دستگاه اعم از البرز ، زاگرس ، آریا و سانترال مرکزی سهند تولیدات این شرکت می باشد که می تواند پاسخگوی بخش های اورژانس ، اتاق عمل جنرال ، اتاق عمل قلب باز ریکاوری ، ICU ،  CCU در بیمارستان ها و و کلینیک های درمانی باشد. این شرکت در سال 1379 موفق به اخذ تاییدیه استاندارد کاربردی محصولات خود از طرف اداره کل تجهیزات پزشکی گردید و در حال حاضر طرف قرارداد شرکتها و دانشگاه های تابعه وزارت بهداشت و نیز سازمان تامین اجتماعی است و تقریبا تمام نیازهای کلیه مراکز درمانی را مرتفع می سازد.


تبلیغات

جستجو
English