درباره ما

شرکت تهران الکتریک وابسته به سازمان اقتصادی کوثر متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران با نیم قرن سابقه در زمینه تهیه انواع تجهیزات پزشکی ، انجام پروژه های تجهیز بیمارستانی و مشاوره در خصوص خدمات جامع تکنولوژی سلامت یکی از شرکتهای برتر در زمینه تجهیزات پزشکی می­باشد.

 

- نمایندگی­های موجود شرکت :

  1. نمایندگی پروسسور رادیوگرافی از کشور کره جنوبی با مارک Daesung
  2. نمایندگی وانهای هیدروتراپی Somethy

- انجام خدمات مشاوره در زمینه :

1- مشاوره در تامین تجهیزات پزشکی چهارگانه مراکز درمانی شامل دستگاهها و لوازم پزشکی ، لابراتوار ، رادیولوژی و
    سایر ملزومات مورد نیاز .

2- مشاوره در تجهیز و راه اندازی پروژه های درمانی اعم از بیمارستانی و ..

3- مشاوره و مدیریت فنی در ساخت و ایجاد و تجهیز واحد های درمانی ، کلینیک ، پاراکلینیک ، دِی کلینیک و بیمارستانی و ورزشی و بازتوانی پس از کسب مجوزهای لازم و واردات و خرید کلیه تجهیزات و دستگاه ها و اقلام مورد نیاز.

  1. واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و پزشکی از جمله MRI,CT ، رادیولوژی دیجیتال ، دستگاههای سنگ شکن ، ماموگرافی دیجیتال ، اکو ، سونوگرافی ، ابزارهای جراحی ، ماشینهای بیهوشی و .... از مارکهای معتبر و مورد تأیید اداره کل تجهیزات پزشکی و ارائه خدمات فنی پس از فروش
  2. مشارکت و سرمایه گذاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و انجام کلیه اموری که در راستای حصول به اهداف شرکت نافع باشد .
  3. تهیه انواع آمبولانس های مورد نیاز در تیپ های مختلف .

7- تجهیز مجتمع های فرهنگی ، ورزشی و توانبخشی و مراکز درمانی وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران که تا کنون 22 مرکز آن با هزینه بالغ بر 350 میلیارد ریال از طریق تامین اعتبار و همکاری سازمان اقتصادی کوثر  تکمیل و به مرحله آماده بهره برداری است .

این شرکت با بیش از 70% دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و مراکز درمانی وابسته به دانشگاهها افتخار همکاری داشته و تاکنون پروژه­های 200 تختخوابی شهرکرد، 200 تختخوابی بوشهر، 24 تختخوابی فاروج و تجهیز بیمارستان آبیک (وابسته به دانشگاه علوم پزشکی قزوین)، بیمارستان 64 تختخوابی نیک شهر، بیمارستان 48 تختخوابی زهک، 32 تختخوابی هیرمند، 32 تختخوابی راسک(سرباز) و.... را بصورت مشاوره ، تجهیز و راه اندازی نموده یا در حال تجهیزمی ­باشد.

این شرکت مجری تفاهم بین خریدار (دانشگاهها و مراکز دولتی و غیر دولتی) و فروشنده (شرکتهای نماینده انحصاری)
می باشد.

عدم اخذ هیچگونه مارژین و سود از دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و مراکز درمانی تابعه و سایر ...


تبلیغات

جستجو
English