پیام مدیرعامل

ایران اسلامی در حال گام نهادن در جاده ای خطیر است که بی شک در این حرکت مهم، بهبود شاخص های رفاهی و سلامت تمامی افراد جامعه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، به گونه ای که این امر بر اساس سیاستهای کلان اقتصاد مقاومتی و سیاستهای کلی سلامت که از طرف مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده نیز به خوبی مشهود می باشد. در این میان شرکت تهران الکتریک به عنوان شرکتی پیشرو در عرصۀ تجهیزات پزشکی و متعلق به سازمان اقتصادی کوثر، با استفاده از تیمی متخصص و توانمند، وظایف مهمی را در حوزه خدمت رسانی به نظام سلامت برعهده دارد.

روند بهبود در فرایندها و فعالیتهای شرکت، تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف وهمچنین ارزیابی ها ی مرتبط با سیستم های مدیریت کیفیت در دستور کار شرکت قرار دارد. شرکت تهران الکتریک با سابقه ای بیش از نیم قرن در فضای کسب و کار کشور و در راستای ایفای نقشی موثر در نظام سلامت، رویکردهای استراتژیک خود را نیز بازنگری نموده است.

ایجاد سازمانی چابک، متعالی و مسئول در قبال جامعه، تبدیل شدن به یکی از شرکت های برتر در حوزه تجهیزات پزشکی و دارویی وگام نهادن در مسیر تولید و صادرات از اولویت های استراتژیک شرکت تهران الکتریک می باشد.

اهم موضوعات استراتژیک شامل موارد زیر است:

  • توسعه نوآوری های علمی در تولید فرآورده ها ی دارویی و تجهیزات پزشکی دارای کیفیت و استاندارد بین المللی.
  • صادرات محصولات و تحقق اهداف اقتصاد دانش بنیان و ایجاد اشتغال پایدار.
  • تهیه پیوست سلامت برای طرح های توسعه ای در حوزه سلامت.

آرمان متعالی حقیر و تمامی کارکنان شرکت تهران الکتریک خدمت رسانی هر چه بیشتر به خانواده های ایثارگران و مردم کشور عزیزمان است. باشد که ادامه دهنده راه شهداء باشیم و با استعانت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بتوانیم گام موثری در راستای اقتصاد مقاومتی و حوزه سلامت کشور برداریم.

و من الله توفیق

بابک اسماعیلی

مدیر عامل و رییس هیئت مدیره


تبلیغات

جستجو
English