اخبار

اخبار

-پوشش همگانی سلامت به این معناست که همه مردم بدون ملاحظات قومی، اقتصادی و جغرافیایی بتوانند همه خدمات سلامت مورد نیاز اعم از پیشگیری، ارتقا، درمانی، توانبخشی و حتی طب تسکینی را هر موقع و هر جایی که نیاز دارند با کیفیت مناسب و بدون سختی مالی دریافت کنند.

-متاسفانه طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت هنوز نیمی از مردم جهان به این پوشش دسترسی پیدا نکرده‌اند و سالانه صد میلیون نفر به دلیل هزینه‌های مربوط به سلامت به زیر خط فقر شدید می‌روند.

-امسال سازمان جهانی بهداشت، پوشش همگانی سلامت و تأثیر مراقبت‌های بهداشتی اولیه بر آن را مورد تأکید قرار داده است.

-مراقبت‌های اولیه بهداشتی، مراقبت‌هایی است که نقطه تماس اول مردم چه سالم و چه بیمار در حوزه سلامت است و تمام خدمات بهداشتی درمانی را یا سیستم بهداشتی درمانی خودش ارائه می‌کند و یا در سطوح بعدی ارجاع می‌دهد تا مردم از خدمات بهداشتی درمانی با کیفیت بهره‌مند شوند.

-پوشش همگانی سلامت سه بعد دارد که بعد اول آن خدمات سلامت تحت پوشش است. بعد دوم تعداد افراد تحت پوشش بیمه و بعد سوم میزان سختی مالی هزینه‌های کمر شکن فقرزای سلامت هستند که خوشبختانه در بعد اول بیش از ۹۹ درصد خدماتی که در دنیا ارائه می شوند در کشور ما هم ارائه شده البته ممکن است گاهی مشکلاتی در توزیع جغرافیایی داشته باشیم.

-قسمت دوم که مربوط به افراد بیمه شده است، در حال حاضر ۹۳ درصد مردم بیمه هستند که نسبت به ۸۳٫۶ دهم درصد قبلی رقم خوبی است، اما هنوز ۷ درصد مردم بیمه نیستند .

-حمایت های مالی موضوع سوم است که بعد از طرح تحول سلامت، پرداختی برای هزینه های درمانی از ۵۸ درصد در سال ۸۹، به بالای ۵۴ درصد در سال های منتهی به ۹۲ رسید و در سال ۹۵ نیز به ۳۵٫۳ دهم درصد که رقم قابل توجهی است، کاهش داشته و میزان هزینه های فقرزا که قبلا ۸۳ درصد بوده الان به ۵۰ صدم درصد رسیده که نسبت به کشورهای دیگر رقم قابل قبولی است، اگر چه باید تلاش کنیم که به صفر برسانیم.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تهران الکتریک، قراردادهمکاری فی مابین شرکت تهران الکتریک و بیمارستان ساسان منعقد گردید.

 شرکت تهران الکتریک به عنوان یکی از فعالان صنعت تجهیزات پزشکی کشوربا توجه به رسالت خود درخصوص خدمت رسانی هرچه شایسته تر به خانواده های معززشهدا وایثارگران، قراردادی با محوریت خرید تجهیزات مورد نیاز بیمارستان فوق تخصصی ساسان منعقد نموده است.

مدیرعامل شرکت تهران الکتریک ضمن ابراز خرسندی، عقد این قرارداد را سرفصل مناسبی برای همکاریهای هرچه بیشتر با بیمارستان فوق تخصصی ساسان و سایر بیمارستانها و مراکز درمانی تحت پوشش بنیاد شهید وامورایثارگران برشمردند وخدمت رسانی به جامعه هدف بنیاد شهید و امورایثارگران را وظیفه اصلی سازمان اقتصادی کوثر و شرکت تهران الکتریک دانستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهران الکتریک، قرارداد همکاری فی ما بین شرکت تهران الکتریک و مجموعه های بنیاد شهید و امورایثارگران منعقد گردید.

با توجه به نیازهای مجموعه های بنیاد شهید وامورایثارگران قراردادهمکاری فی ما بین شرکت تهران الکتریک با معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید، سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر، موسسه فرهنگی ورزشی وتوانبخشی ایثاروشرکت متد منعقد گردید.

طی این قرارداد شرکت تهران الکتریک به نمایندگی ازسازمان اقتصادی کوثر خرید و تجهیز مراکز مذکور با توجه به به اعلام نیاز مراکز را عهده دار خواهد بود.

 مدیر عامل شرکت تهران الکتریک ضمن ابراز خرسندی، محوریت شرکت تهران الکتریک را خدمت رسانی شایسته به خانواده های معززشهدا وایثارگران گرانقدربرشمردند و خاطرنشان گردیدند با توجه به ظرفیتها و توانمندی های شرکت تهران الکتریک ودانش نیروی انسانی متخصص و متعهد در آینده شاهد همکاریهای بیشتر باشیم و با اتکال به خداوند متعال به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهران الکتریک ، دراین نشست دکتر ناصرفخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر ضمن استماع گزارش مدیرعامل هلدینگ صبا و مدیرعامل شرکت تهران الکتریک مهمترین و اصلی ترین رسالت این شرکت را خدمت رسانی هرچه شایسته تر به خانواده های معزز شاهد وجانبازان گرانقدر برشمردند و تحقق یافتن اهداف سازمان اقتصادی کوثررا در این خصوص منوط به آینده نگری و پژوهش در رابطه با سهم بازار، اجرای طرح های توسعه و برنامه ریزی برای تحقق بودجه وورود به بخش تولید تاکید کردند.

در ادامه مهندس علی حقیقت مدیرعامل شرکت تهران الکتریک ضمن عرض خیر مقدم، مسائل وموضوعات وآخرین تحولات و دست آوردهای شرکت را به استماع حضار رساندند وخاطر نشان کردند: شرکت تهران الکتریک خدمت رسانی ورفع نیازهای خانواده های معزز شاهد و جانبازان والامقام را دستورکارخود قرارداده وبا توجه اهمیت داشتن این موضوع برای سازمان اقتصادی کوثر و حمایتهای سازمان، این شرکت توانست در سال 1401 گامهای بلندی را درجهت تحقق این اهداف برداشته وخدمات ارزنده ای را به جامعه هدف ارائه دهد و در خصوص واردات دارو وتجهیزات پزشکی و تجهیز نمودن مراکز درمانی مرتبط با جامعه هدف اقدامات شایسته ای را انجام دهد.

 

 

 

آمار بازدید

بازدید امروز: 10

بازدید دیروز: 18

این هفته: 28

این ماه: 415

بازدید کل: 14415

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

تماس با ما

دفتر مرکزی : تهران، خیابان ولیعصر روبروی ورودی اصلی پارک ملت خیابان حق شناس کوچه پونک داخل بن بست پلاک ۵ طبقه ۵

کد پستی: 1967753157

تلفن: 26215987 - 021 

نمابر: 26215987- 021

ایمیل: info@tehranelectric.ir

آدرس ما در نقشه

طراحی سایت و توسعه: وب نگاران پارسه